O nás

Společnost PKP sídlící v Kolíně se zabývá komplexními logistickými službami - především dopravou, skladováním a poradenstvím ve smyslu úmluv ADR.

PKP dopravní společnost s r.o. byla registrována u Obchodního soudu v Praze 14. listopadu 1993, kdy vznikla spojením tří menších dopravních firem. Po celou dobu své existence rozvíjí své aktivity v oblasti silniční nákladní dopravy, vytěžování vozidel a spediční činností v různých druzích automobilové dopravy a to jak v tuzemsku tak hlavně v mezinárodním měřítku.

Od samého počátku byla marketingová strategie řízení firmy podřízena myšlence budovat flexibilní a operativní dopravní společnost, která bude schopna provádět transporty všech tonáží, zajišťovat zákazníkům dopravu vnitropodnikovou, skladovou, vnitrostátní a mezinárodní. Tyto služby zajišťujeme nejen vlastními vozy všech kategorií ale i spedičně, přičemž je samozřejmostí, že vzhledem k dlouholeté spolupráci se subdodavateli garantujeme úroveň takto poskytnutých služeb. Neposkytujeme však velkoobjemové přepravy volně ložených tekutých látek a sypkých hmot.

Tým pracovníků naší firmy se každý den stará o naše zákazníky. Naše vozy jsou vybaveny dle platných norem ADR pro přepravu nebezpečných látek a řidiči jsou pravidelně z těchto předpisů proškolováni. V případě podání dalších informací nebo zájmu o spolupráci nás kontaktujte.

Všechny naše přepravy jsou pojištěny dle úmluvy CMR do 10 mil. Kč. Pro úplnost služeb v nákladní dopravě nabízíme možnost skladování.

Firma PKP dopravní společnost poskytuje svým zákazníkům služby poradce DGSA potřebného pro manipulaci s nebezpečnými látkami.

V našem areálu nedaleko centra Kolína jsme vybudovali moderní autoservis osobních a dodávkových vozidel, kde nabízíme celou škálu kvalitních služeb pro motoristy z řad veřejnosti.

  • vnitrostátní doprava vozidly od 0,5 t do 25 t
  • skladování
  • testování a výměna tlumičů, geometrie náprav
  • mezinárodní doprava do všech zemí EU + Švýcarsko (pravidelně Něměcko, Rakousko, Maďarsko, Francie, Španělsko, Velká Británie
  • sezónní prohlídky
  • přeprava, poradenství a školení ADR
  • servis osobních a lehkých užitkových vozidel
  • výměna komponent brzdových systémů
  • pneuservis

Náš tým

Výstava vozidel na Dni záchranářů v Kolíně

Areál firmy

Z cest

zpět nahoru    Transparent arrow in orange circle - Back to top